Dookoła tańca

Olsztyn to stolica Tańca Towarzyskiego, a Serce Tańca,  znajdziemy w Centrum Tańca Wasilewski-Felska w Eranova. Zajęcia taneczne są prowadzone, przez wyjątkowe osoby, arystokrację Tańca Towarzyskiego: Karolinę Felską i Krzysztofa Wasilewskiego, najbardziej utytułowaną polską parę w tańcu towarzyskim. Zdobyli oni 20 razy Mistrzostwo  Polski w tańcach standardowych, latynoamerykańskich oraz są wielokrotnymi finalistami Mistrzostw Świata i Europy Zawodowców w 10 Tańcach i w tanecznym Show.
Stworzyli wyjątkowe miejce: Eranova, które jest przepełnione miłością do tańca w Olsztynie . Wszyscy kursanci i Miłośnicy Tańca czują się przy nich szczęśliwi.

Tańczyć, każdy może… trochę lepiej, trochę gorzej! 

Podopieczni Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego z lekcji na lekcję stają się lepsi, od samych siebie, niż byli wczoraj… bo taniec kształtuje nie tylko ciało, ale też osobowość.
Zakochanych w tańcu, nie określa ich wiek, ale energia, jaką  Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski przekazują im, aby odnaleźli siebie w tańcu i cieszyli się pełnią życia.      
W wywiadzie dla „Tanecznych”, Karolina Felska mówi:,, Mamy najpiękniejszy zawód na świecie. Uszczęśliwiamy ludzi, spełniamy ich marzenia. Ktoś przychodzi, by się nauczyć kilka kroków z Tanga, a zostaje na kolejne 10 lat. Jest to jedna z niewielu pasji, gdzie w parze, przy tanecznej muzyce w cudownym  towarzystwie i najpiękniejszych salach rozwijamy swoje talenty. Dlatego jak ktoś zacznie przygodę z tańcem, to często się w nim zakochuje, gdyż dostarcza on nam tyle wyjątkowych emocji, które przeżywamy wspólnie w parze. Zaczynamy zwracać większą uwagę na ubiór, wygląd i stajemy się bardziej pewni siebie  i bardzo dowartościowani.”
W Eranova odnajdują Miłośnicy Tańca: humor i dystans do siebie, który jest najwspanialszą przyprawą, w czasie uczty życia!  O rywalizacji wśród Miłośników Tańca , nie ma mowy i to jest cudowne w tym „zakręconym ” świecie! Dla Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego ich przesłaniem jest, żeby bawić się tańcem, bo taniec daje dużo radości i szczęścia !
W Eranova ,można znaleźć przyjaciół, znajomych, którzy: „wibrują”  podobnie, jak my!
W oazie tańca w Centrum Tańca Wasilewski-Felska, wszyscy czują się: rodzinnie,  są sobą, są na luzie, a to jest bezcenne na zakończenie, każdego dnia. Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski, uśmiechem, życzliwością i radością zarażają otoczenie. Przekazują najcenniejszy skarb, jaki posiadają, a jest nim pasja: tańca, która powoduje, blask słońca w sercu, uśmiech podczas, każdych zajęć tanecznych, który przekłada się, na co dzień!  

23 czerwca 2023 r. odbyło się Zakończenie Sezonu Tanecznego w Eranova . Wielkie święto i czas na taneczną zabawę!  Wydarzenie to pokazał i udowodniło, że wszyscy kursanci są zakochani w tańcu, to było widoczne w ich gestach i uśmiechu na twarzy.  –  Instruktorzy pracujący w Centrum Tańca Wasilewski Felska:  Przemek Świercz, Przemek Hernik, Krystian Hepner oraz Natalia Kielak byli dumni, że ich uczniowie cieszą i bawią się tańcem.
Dopełnieniem tanecznej uczty byli: Mistrzowie, II – Vice Mistrzowie Polski w 10 tańcach Paweł Haftka i Oliwia Grzęska  z Taneczny Klub Sportowy  Dance & Dance  z Torunia oraz Dominika Ławreszuk ze Studia Tańca Twist z Białegostoku, która poprowadziła Dance Show.
Miłośnicy tańca pierwszy raz w historii pokazów w Eranova , poprosili o bisy zaproszonych gości: Pawła Haftka i Oliwię Grzęską ! Swoim tańcem skradli serca olsztyńskich Miłośników Tańca…  Publiczność oklaskiwała tancerzy, szkoda, że nie słyszeli komplementów na swój temat! 

O oprawę muzyczną w czasie Zakończenia Sezonu Tanecznego zadbał najlepszy DJ w mieście Przemek Hernik – Party Time Przemek Hernik , a zarazem instruktor tańca z Eranova. 

tekst: Beata Mrozowska (Taneczni); czerwiec 2023

2 komentarze

  1. Dziękujemy Aniu za wspaniały reportaż, który w 100% odzwierciedla nasze taneczne emocje podczas świętowania ,,Zakończenia Sezonu Tanecznego 2022/2023″w Eranova Olsztyn. Spotkanie z Tobą to niesamowita przygoda i piszę się na następną!

Leave a comment

right click protection